Letnie festyny z Radiem Silesia rozpoczęte na Skałce
Letnie festyny w naszym mieście już się rozpoczęły! W minioną sobotę mieszkańcy bawili się na pierwszym z cyklu festynów "Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia". To dopiero początek atrakcji, które czekają na nas w kolejnych tygodniach.

Inauguracja cyklu festynów na Skałce

W minioną sobotę na Skałce zainaugurowano letni cykl festynów pod nazwą "Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia". Mieszkańcy naszego miasta mieli okazję wspólnie spędzić czas, ciesząc się muzyką i różnorodnymi atrakcjami. Impreza przyciągnęła zarówno starszych, jak i młodszych mieszkańców, którzy znaleźli coś dla siebie.

Atrakcje dla każdego - muzyka i animacje

Podczas festynu nie zabrakło występów muzycznych, które szczególnie przypadły do gustu starszej części widzów. Na scenie pojawiły się lokalne zespoły, a także zaproszeni goście, którzy dostarczyli niezapomnianych wrażeń muzycznych. Dla najmłodszych przygotowano specjalne animacje, które dostarczyły im wiele radości i zabawy.

Nadchodzące wydarzenia w Parku Jordanowskim

Kolejne spotkanie z cyklu festynów odbędzie się już 13 lipca w Parku Jordanowskim. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym Retro Zabawy, które odbędą się w co drugą sobotę. Dzieci będą miały okazję poznać urok dawnych podwórkowych zabaw, które kiedyś były codziennością ich rodziców i dziadków.

Zapraszamy do wspólnej zabawy

Letnie festyny to doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, spotkać się z sąsiadami i wspólnie bawić się przy dźwiękach muzyki. Organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców do udziału w nadchodzących wydarzeniach. To doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i cieszyć się letnią atmosferą w gronie bliskich.


Źródło: Urząd Miasta