Święto Miasta Świętochłowice już 14 września – sprawdź program!
Przygotujcie się na niezapomniane chwile! Już 14 września Park Jordanowski stanie się centrum muzycznych doznań podczas Święta Miasta. Zobaczcie, kto wystąpi i co jeszcze czeka na Was tego dnia!

Muzyczne gwiazdy na scenie – Kubańczyk, Baranovski i Mezo

W tym roku na scenie w Parku Jordanowskim zagoszczą prawdziwe gwiazdy polskiej muzyki. Pierwszym z zaproszonych artystów jest Kubańczyk, który zdobył serca słuchaczy hitami takimi jak "Lady Pank" czy "Ta noc". Jego energetyczne występy zawsze przyciągają tłumy i gwarantują świetną zabawę.

Kolejnym artystą, który wystąpi podczas Święta Miasta, jest Baranovski. Jego klimatyczne piosenki, takie jak "Lubię być z nią" i "Nie mamy nic", stały się prawdziwymi przebojami. Baranovski znany jest z nastrojowych utworów i wyjątkowego głosu, który z pewnością wprowadzi nas w magiczny nastrój.

Na scenie nie zabraknie także Mezo, artysty z długim stażem na polskiej scenie muzycznej. Jego nowe hity wciąż zachwycają i przyciągają rzesze fanów. Mezo jest gwarancją świetnej muzyki i pozytywnej energii, której nie zabraknie podczas jego występu.

Młodzi artyści otwierają koncerty główne – Kingska i Kordan

Przed występami głównych gwiazd wieczoru, na scenie pojawią się młodzi i utalentowani artyści – Kingska i Kordan. Ich muzyka wprowadzi wszystkich w pozytywny nastrój i przygotuje na wieczorne koncerty. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 17:00.

Kingska i Kordan to wschodzące gwiazdy, które swoją twórczością zdobywają coraz większe uznanie. Ich występy będą doskonałą okazją, by poznać nowych artystów i cieszyć się różnorodnością muzycznych stylów.

Dodatkowe atrakcje – lunapark, strefa gastronomiczna i święto kolorów

Święto Miasta to nie tylko koncerty. Wokół sceny na uczestników czekać będą liczne atrakcje. Miłośnicy dobrej zabawy będą mogli skorzystać z lunaparku, który zapewni mnóstwo emocji i radości dla całych rodzin. Nie zabraknie także strefy gastronomicznej, gdzie będzie można skosztować pysznych potraw i napojów.

Jednym z najciekawszych punktów programu będzie święto kolorów. To wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą mogli rzucać kolorowymi proszkami, tworząc barwne chmury i niezapomniane wspomnienia. To doskonała okazja, by wspólnie świętować i cieszyć się letnim dniem.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania i uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu. Park Jordanowski 14 września stanie się miejscem pełnym muzyki, radości i kolorów. Nie przegapcie tej okazji!


Wg inf z: Urząd Miasta w Świętochłowicach