Szukasz nowego mieszkania w Gliwicach? Na te nieruchomości warto zwrócić uwagę

Jeśli od dłuższego czasu zamierzasz się z zakupem własnej nieruchomości, to najwyższa pora podjąć decyzję. Zwłaszcza że w Gliwicach inwestycje mieszkaniowe cieszą się dużym zainteresowaniem i atrakcyjne mieszkania znikają z rynku w zawrotnym tempie. Przyjrzyj się bliżej nieruchomościom, które spełnią wymagania nawet wybrednych lokatorów.

Dlaczego warto zdecydować się na kupno mieszkania w Gliwicach?

Zakup mieszkania zawsze jest decyzją, której towarzyszy pewna doza niepewności. Dlatego warto już na etapie dokonywania wyboru zmniejszyć ryzyko ewentualnego rozczarowania i zdecydować się na inwestycję z rynku pierwotnego. Dlaczego? Przede wszystkim lokale „z drugiej ręki” często wymagają bardzo kosztownych, gruntownych remontów i chociaż początkowa cena może pozornie wydawać się atrakcyjniejsza, to w rzeczywistości suma nakładów finansowych często potrafi nieprzyjemnie zaskoczyć.

Co ważne, w przypadku mieszkania od dewelopera można mieć pewność, że na etapie remontowania nie ujawnią się żadne usterki. Nieruchomości od renomowanych deweloperów są oddawane do sprzedaży w podwyższonym standardzie deweloperskim, co oznacza, że niemal natychmiast można przystąpić do ich aranżowania i nie ma konieczności wykonywania żadnych gruntownych remontów. W nowych apartamentach wszystkie instalacje i przyłącza są nowe, a materiały budowlane wysokojakościowe. Nie bez znaczenia jest również nowoczesny układ, dzięki któremu lokatorzy mogą urządzić swoje M zgodnie z aktualnymi trendami aranżacyjnymi.

Przytulne mieszkania w Gliwicach: Apartamenty Lipowa

Jeśli nie chcesz rezygnować z miejskiego vibe’u, ale od czasu do czasu chcesz mieć możliwość spędzenia chwil na łonie natury lub aktywnie pożytkując energię, osiądź w Gliwicach. W centrum, kilka kilometrów od rynku, są dostępne nowe mieszkania od dewelopera dom100.eu. Apartamenty Lipowa to osiedle, na którym mieszczą się 23 lokale o różnych metrażach. Wszystkie są nowocześnie zaprojektowane i do każdego przynależy albo balkon, albo ogródek. Osiedle zwraca uwagę nie tylko estetycznym projektem architektonicznym budynków, ale też atrakcyjnym zagospodarowaniem części wspólnych. Okolica przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom czy seniorom. W pobliżu Apartamentów Lipowa są zlokalizowane: centrum handlowe Forum, kino oraz siłownia. Na rynek można się dostać w kilkanaście minut, spokojnym spacerem. Nieopodal mieści się również zmodernizowane centrum przesiadkowe, które ułatwia podróże w bliższe i dalsze zakątki aglomeracji.

Miasto rozwija się w zawrotnym tempie i oferuje mieszkańcom bogaty repertuar rozrywek oraz doświadczeń kulturalnych i kulinarnych. Można tu żyć aktywnie i spędzać czas na rowerze czy boiskach lub leniwie wypoczywać na łonie natury – w zielonych parkach albo prozdrowotnych tężniach solankowych.

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Gliwicach Sośnicy – Apartamenty Żeromskiego

Inną, nową inwestycją gliwickiego dewelopera dom100 jest osiedle Apartamenty Żeromskiego w Sośnicy. Powstające tutaj budynki będą mieścić aż 74 apartamenty o różnych metrażach. Najmniejsze kawalerki zaoferują ok. 28 m2 przestrzeni i będą idealne dla singli. Z kolei większe mieszkania – o powierzchni ok. 87 m2 – mogą stać się rodzinnym gniazdem młodej pary. Oczywiście osiedle zostało zaprojektowane z troską o każdy detal i będzie wzbogacone o nowoczesne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne. Miła dla oka architektura i estetyczne części wspólne to kolejne walory inwestycji.