Rodzinny Turniej Dwójek w SP2 zakończył sezon sportowy
W Szkole Podstawowej nr 2 odbył się emocjonujący Rodzinny Turniej Dwójek, w którym wzięły udział drużyny złożone z uczniów i ich rodziców. Wydarzenie, organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Dwójka, przyciągnęło 16 zespołów, które rywalizowały o tytuł najlepszej rodziny siatkarskiej.
  1. 16 drużyn rywalizowało w turnieju.
  2. W finale spotkali się zeszłoroczni finaliści.
  3. Bigosińscy pokonali Mazurów w tie breaku.
  4. Każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek i dyplom.

W miniony weekend Szkoła Podstawowa nr 2 zamieniła się w arenę zaciętej sportowej rywalizacji. Uczniowski Klub Sportowy Dwójka po raz trzeci zorganizował Rodzinny Turniej Dwójek, który zgromadził 16 drużyn złożonych z uczniów i ich rodziców. Atmosfera była pełna emocji, a sportowa walka trwała ponad pięć godzin.

W finale zmierzyły się te same drużyny, które walczyły o tytuł rok wcześniej: Mazurów, reprezentowanych przez Amandę i jej tatę Marcina, oraz Bigosińskich, czyli Dawida i jego mamę Monikę. Po niezwykle wyrównanym meczu, Bigosińscy zrewanżowali się za zeszłoroczną porażkę, wygrywając w tie breaku.

Pani Monika Bigosińska, komentując zwycięstwo, powiedziała: "Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w Turnieju. Wspaniała atmosfera, świetna zabawa i sportowa rywalizacja sprawia, że za rok znów będziemy chcieli przystąpić do walki. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa. Mamy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej!"

Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna Zozolów, reprezentowana przez Oliwię Pampuch i Adama Hibnera, a czwarte miejsce przypadło Lorenców, czyli Wiktorowi i jego mamie Marcie. Każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek oraz pamiątkowy dyplom, a finaliści zostali nagrodzeni kartami upominkowymi na sprzęt sportowy.

Prezes UKS Dwójka, Marek Reich, nie krył radości z udanej organizacji wydarzenia: "Bardzo się cieszę, że po raz kolejny udało nam się zorganizować Turniej, do sportowej zabawy przystąpiły dwa pokolenia miłośników siatkówki. Wszyscy świetnie się bawili i rywalizowali na naprawdę wysokim poziomie. To doskonała promocja siatkówki i naszego uczniowskiego Klubu."

Już teraz zapowiedziano, że kolejna edycja turnieju odbędzie się za rok, co z pewnością ucieszy wszystkich miłośników siatkówki w naszej społeczności.


Opierając się na: Urząd Miasta Świętochłowice