W ubiegłą sobotę w Świętochłowicach odbyła się akcja "Motoserce 2023" zorganizowana przez Klub Motocyklowy CHOPPERS ŚWIONY. Uczestnicy imprezy sami oddali krew i promowali ideę honorowego krwiodawstwa. W tę szczytną inicjatywę włączyli się między innymi świętochłowiccy policjanci.

W miniony weekend na Alei Parkowej w Świętochłowicach na terenie „Skałki” odbyła się impreza „MOTOSERCE 2023”. Przyłączyli się do niej między innymi policjanci, strażacy i strażnicy miejscy. Akcja miała na celu promowanie idei honorowego krwiodawstwa i w jej trakcie każdy mógł oddać krew. Główną atrakcją sobotniego przedsięwzięcia była parada motocyklowa, która przejechała ulicami miasta. W trakcie trwania imprezy uczestnicy mieli możliwość korzystania z licznych atrakcji. Wśród nich były między innymi pokazy średniowiecznych wojów, pierwszej pomocy, tańca i liczne atrakcje dla dzieci.

W naszym namiocie, wszyscy zainteresowani mieli możliwość sprawdzić działanie symulatora zderzeń czy sprawdzić "alkogogle".

Nad bezpieczeństwem motocyklistów podczas parady czuwali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

 

 

Film MOTOSERCE_2023.MP4

Pobierz plik MOTOSERCE_2023.MP4 (format mp4 - rozmiar 15.25 MB)

Nagranie audio audiodeskrypcja

Pobierz plik audiodeskrypcja (format mp3 - rozmiar 272.03 KB)