Nasi przedsiębiorcy coraz częściej szukają pracowników poza granicami kraju. Nie dziwi to, ponieważ na naszym rynku pracy coraz trudniej o dobrych fachowców. Oferty są, jednak pozostają one bez odpowiedzi. Do Polski najczęściej przyjeżdżają obcokrajowcy ze Wschodu, ale także z krajów azjatyckich. Agencje pracy załatwiają im transport i zakwaterowanie. Cudzoziemcy mogą się przekonać, że w polskich hostelach panują bardzo dobre warunki. My polecamy noclegi pracownicze w Świętochłowicach. 

Noclegi pracownicze w Świętochłowicach — kwatery o wysokim standardzie i przyjaznej atmosferze

Noclegi pracownicze w Świętochłowicach — kto z nich skorzysta?

Noclegi pracownicze w Świętochłowicach to doskonały wybór przede wszystkim dla cudzoziemców. Jednak nie tylko oni mogą skorzystać z hostelu. Często zatrzymują się w nim osoby przebywające na delegacjach i wyjazdach służbowych.  

Pomiędzy hostelami i hotelami są duże dysproporcje, jeśli chodzi o ceny. Niestety, wysokie koszty przemawiają na niekorzyść tych ostatnich. Hotele proponują podobny standard jak hostele, z tą jednak różnicą, że jest w nich niewspółmiernie drogo. 

Noclegi pracownicze w Świętochłowicach mogą się poszczycić wysokim standardem i przystępnymi cenami. 

Kwatery pracownicze o dobrej lokalizacji

Noclegi pracownicze w Świętochłowicach są zlokalizowane w centrum miasta. Dla pracowników to znaczne ułatwienie, ponieważ nie muszą dojeżdżać wiele kilometrów do miejsca zatrudnienia. Świętochłowice są także dobrze skomunikowane z innymi miastami na Górnym Śląsku – na przykład Chorzowem, Rudą Śląską i Zabrzem. Wielu właścicieli hosteli doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że zmęczony pracownik jest mniej wydajny, a jego motywacja drastycznie spada. 

Świętochłowice są miastem, które znajduje się na Górnym Śląsku. Należą więc do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Nie brak tu kopalń, hut, a także zakładów zajmujących się przemysłem transportowym, energetycznym, maszynowym i chemicznym. 

Nie powinien dlatego zaskakiwać fakt, że cudzoziemcy masowo przybywają właśnie w te regiony naszego kraju. Sytuacja w wielu polskich branżach jest wprost dramatyczna. Na budowach nie ma kto pracować, przez co przedsiębiorcom trudno jest wywiązać się ze zleceń lub kontraktów. Rąk do pracy szukają zatem za granicą. Do naszego kraju licznie przybywają nie tylko obywatele ze Wschodu, ale także z Azji. Cudzoziemcy nie mają wygórowanych oczekiwań finansowych, często pracują także w weekendy, co sprawia, że są bardzo pożądani na naszym rynku pracy.

Pokoje w hostelach — dobrze wyposażone i czyste

Czystość w hostelu w Świętochłowicach nie podlega dyskusji. Może się wydawać, że jest ona kwestią oczywistą, jednak właściciele wielu kwater często zaniedbują pokoje dla pracowników. Noclegi pracownicze w Świętochłowicach oferują pokoje dwu-, trzy- i wieloosobowe. Oczywiście w hostelach normą są wspólne pomieszczenia dla kobiet i mężczyzn, jednak nie każdemu taka integracja przypadnie do gustu. Wtedy goście mogą poprosić o osobne lokum przeznaczone wyłącznie dla pań lub dla panów.

Kwatery pracownicze w Świętochłowicach wyróżniają się wysokim standardem pokoi. Wyposażone są one w wygodne łóżka z zawsze czystą pościelą, szafki, stoliki, a nawet telewizor. Goście mogą bez przeszkód korzystać z internetu, ponieważ w hostelach obecnie normą jest Wi-Fi.

Za co goście polubią kwatery pracownicze w Świętochłowicach?

Dobrze wyposażone pokoje to nie wszystko, co oferują noclegi pracownicze w Świętochłowicach. Goście mogą skorzystać z aneksu kuchennego i wspólnej łazienki na korytarzu. Jeśli chodzi o tę ostatnią, to znajdują się w niej podstawowe akcesoria do utrzymania higieny. Naturalnie ręczniki szybkoschnące, suszarkę i kosmetyki należy zabrać ze sobą z domu.

W aneksie kuchennym pracownicy znajdą sprzęty niezbędne do przygotowania prostego posiłku. Cudzoziemcy oszczędzają każdy zarobiony grosz, więc nie w głowie im, aby stołować się w drogich restauracjach lub barach. W aneksie kuchennym nie brakuje również kawy i herbaty. Ich zapasy właściciele na bieżąco uzupełniają.

Oprócz powyższych udogodnień hostele udostępniają gościom wspólne pomieszczenie socjalne, które przypomina świetlicę. To tam pracownicy relaksują się po całym dniu pracy, czytając lub rozmawiając ze współpracownikami. 

Właściciele kwater pracowniczych pomyśleli także o osobach zmotoryzowanych. Dla nich przeznaczony jest parking, który znajduje się przy obiekcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy nie martwią się o to, gdzie postawić samochód.

Na kwaterach pracowniczych panuje przyjazna i luźna atmosfera. Bardzo przypomina ona tę domową, co pozwala obcokrajowcom choć na chwilę zapomnieć o tym, że są oddaleni od swoich rodzin i ojczyzny.   

 

Poznaj naszą ofertę : https://www.abinoclegi.pl/noclegi-pracownicze-zabrze.html