Często szukając dobrego zapachu na jakąś okoliczność typu bankiet, czy inną elegancką uroczystość można przysporzyć sobie niezłego bólu głowy. Przeróżne drogerie oferują nam tak wiele perfum, że czasami aż ciężko coś wybrać. W internecie rónież można przeczytac wiele artykułów na ten temat. Pośród jakich marek należy szukac by znaleźc dobry, elegancki zapach, który uwydatni nasze najlepsze cechy i pozwoli wyrazic siebie? Warto sprawdzic ofertę indizio https://indizio.pl/pl/producer/Bottega-Veneta/458#  , gdzie znajdziemy bardzo dobre jakościowo perfumy włoskiej marki Bottega Veneta.

Od skórzanych wyrobów po skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn

Bottega Veneta jest firmą, założoną we Włoszech w mieście Vicenza w 1966 roku. Firma ta nie od zawsze zajmowała się produkcją perfum, jednak od początku słowa ,,luksus” lub ,, eksluzywnośc” były kojarzone z tą marką. Firma ta bowiem z początku tworzyła wyroby skórzane dla wymagających kobiet i mężczyzn. Wysoka jakośc materiałów i precyzja w wykonywaniu skórzanych produktów doprowadziła do tego, że Bottega Veneta zyskiwała coraz to większa popularnośc wśród osób ceniących sobie luksus. Firma zyskiwała nowych klientów. Bardzo istotnym wydarzeniem w dziejach firmy było dołączenie do Gucci Group w roku 2001. Dzięki doświadczonym ludziom, którzy znani byli ze współpracy z najwięszymi markami modowymi, Bottega Veneta wypuściła linie eleganckich perfum dla wymagających i eleganckich kobiet i mężczyzn. Zapachy te w dużej mierze są nawiązaniem do tradycji tej włoskiej firmy. Posiadają one bowiem często wyczuwalne skórzane nuty, które nadają wspaniałe aury zapachowe w połączeniu z innymi nutami zapachowymi. Co warto poznac z oferty Bottega Veneta?

Bottega Veneta Eau de Velors - skórzany zapach dla kobiet

Bottega Veneta Eau de Velors charakteryzuje się bardzo dużą uniwersalnością. Jest to zapach nie tylko dla najbardziej wymagających kobiet, lubiących otaczac się luksusem, ale z pewnością spodoba się równiez kobietom ceniących sobie raczej skromnośc i domowe zacisze. Skórzane nuty tego zapachu w sposób doskonały działają z nutami bergamotki, jasminu czy różowego pieprzu. Są to perfumy na co dzień. Sprawdzą się w wielu sytuacjach czy to w pracy, na eleganckim posiedzeniu czy w rozrywkowy weekend. 

Bottega Veneta Eau Sensuelle

Jest to kolejny wyrazisty zapach włoskiej marki dla kobiet. To bardzo przyjemna kompozycja kwiatówo-owocowo-szyprowa. Z pewnością docenią ją Panie wymagające i ambitne. Zapach też rówież jest bardzo uniwersalny, utrzymuje się długo i pasuje do wielu sytuacji. 

Bottega Veneta Pour Homme

Bottega Veneta oferuje również niezwykłe zapachy dla mężczyzn. Jeżeli szukacie zapachu, który wyróżnia się niezwykłą elegancją to warto zwrócic uwagę na Pour Homme. To kolejna wspaniała kompozycja zapachowa łącząca sobie w sposób doskonały nuty skórzane z nutami jałowca, sosny, bergamotki i pieprzu jamajskiego. Zapach ten utrzymuje się bardzo długo i uwydatnia cechy prawdziwego mężczyzny. Jest to zapach dla eleganckich, wymagających i ambitynych mężczyzn ceniących sobie luksusy. 

Włoska marka zapachowa o wysokiej jakości produktach