Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świętochłowice

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach informuje, że od dnia 01.02.2020 r. w dzielnicy Zgoda funkcję dzielnicowego pełni st. sierż. Dawid Lewicki. Poniżej przypominamy dane kontaktowe oraz szczegóły obsługiwanego przez niego rejonu miasta.

st. sierż. Dawid Lewicki

tel. (32) 34 63 321

tel. kom. 727 032 221

czynny w godzinach służbowych 

email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy dzielnicowy obsługuje rejon nr 1 tj. Zgoda w Świętochłowicach, a więc następujące ulice:

Akacjowa, Andrzeja Mielęckiego, Brzozowa, Bukowa, Ceramiczna, Dębowa, Góra Hugona, Grunwaldzka, Hajduki, Jaworowa, Jesionowa, Juliusza Krauzego, Kaliny, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasztanowa, Klonowa, Krzywa, Lipowa, Marianny i Jana Krzyżańskich, Metalowców od numeru 1 do numeru 5 (nieparzyste), Michała Drzymały, Nowa, Park Zgoda, Plebiscytowa, Śląska, Topolowa, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wiśniowa, Zielona.

Zachęcamy do kontaktu z dzielnicowym poprzez m.in. APLIKACJĘ „MOJA KOMENDA” ułatwiającą kontakt z dzielnicowymi. Dzięki bezpłatnej „apce” zainstalowanej na telefonie komórkowym mamy dostęp do informacji o wszystkich obiektach policyjnych dostępnych dla interesantów, a także danych kontaktowych ponad 8 tysięcy dzielnicowych z terenu kraju. Narzędzie zostało przygotowane z myślą o osobach, które kontaktują się z Policją w sytuacjach innych, niż te bezpośrednio zagrażające życiu lub zdrowiu.

Tutaj znajdziesz inne metody kontaktu z Twoim dzielnicowym.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który większą część swojej służby spędza w obchodzie rejonu służbowego. To policjant będący swoistym łącznikiem Policji ze społeczeństwem, dlatego też jego zaangażowanie w służbę i wykonywanie policyjnej misji jest bardzo ważne.

Życzymy nowemu dzielnicowemu jak najlepszych relacji ze społecznością Świętochłowic.