Policjanci z Wydziału Kryminalnego świętochłowickiej komendy poszukują mężczyzny, który usiłował dokonać kradzieży z zaparkowanego pojazdu. Do zdarzenia doszło pod koniec listopada br. Publikujemy portret pamięciowy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy. Gwarantujemy anonimowość.

Z relacji świętochłowickich śledczych wynika, że nieustalony mężczyzna pod koniec listopada 2019 roku usiłował dokonać kradzieży z zaparkowanego samochodu w rejonie osiedla na Wzgórzu w Świętochłowicach. Według ustaleń sprawca to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu 170 cm, krępej budowy ciała. Publikujemy jego portret pamięciowy, licząc na Państwa pomoc.

W przypadku jakichkolwiek informacji pomocnych w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z policjantami ze Świętochłowic pod nr tel. 32 34 90 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź z dowolną jednostką Policji, lub telefonicznie pod numerem 112.
Gwarantujemy anonimowość!