Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świętochłowice

Policyjny dozór dla mężczyzny, który ukradł mienie i zaatakował pracownika ochrony jednego ze sklepów w Świętochłowicach. 20-latek został zatrzymany przez policjantów patrolówki. Sprawca usłyszał już zarzut. Teraz świętochłowiczanin odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

O zdarzeniu funkcjonariusze policji zostali powiadomieni w miniony weekend. Do jednego ze świętochłowickich sklepów wszedł młody mężczyzna, który schował do kieszeni mienie, a następnie usiłował opuścić market nie płacąc za towar. W drzwiach sklepu stanął pracownik ochrony, który chciał zatrzymać znanego mu złodzieja. Mężczyzna poszarpał i odepchnął ochroniarza, a następnie uciekł ze skradzionym przedmiotem. Ochroniarz nie dał jednak za wygraną i wybiegł za bandytą. Ten widząc, że mężczyzna nie odpuszcza, rzucił w niego towarem i uciekł. O całym zajściu natychmiast powiadomiono policję. Stróże prawa zapoznali się z zapisem kamer z monitoringu sklepu, po czym rozpoczęli poszukiwania sprawcy. 20-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Teraz świętochłowiczanin odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.