Świętochłowiccy stróże prawa wsparli zbiórkę na leczenie małego Bartusia, podczas festynu rodzinnego z okazji Święta Policji. Impreza zorganizowana została z inicjatywy Związku Zawodowego Policjantów w Świętochłowicach. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie 1,5 letniego chłopca.

W piątek, na terenie terenie Dwóch Wież Kopalni Polska odbył się festyn rodzinny z okazji Święta Policji Państwowej. Impreza zorganizowana została przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów w Świętochłowicach, przy współpracy z Prezydentem Miasta Świętochłowice. W trakcie przedsięwzięcia, nie zabrakło również sposobności aby wesprzeć leczenie 1,5-letniego Bartusia Paligi. Grupa “Wszyscy Razem, Wszyscy Równi” podczas imprezy zbierała środki z których dochód przeznaczony został na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitację maluszka.

Podczas imprezy, która trwała od godziny 11.00, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na dzieci czekało wiele atrakcji, między innymi dmuchane zamki, kule wodne oraz prezentacja pojazdów Policji, Straży Pożarnej oraz łodzi Straży Rybackiej, które oblegane były nie tylko przez dzieci, ale także przyciągały uwagę dorosłych. Dzieci mogły zasiąść za kierownicą radiowozu, przymierzyć policyjną czapkę, czy przyjrzeć się z bliska służbowemu wyposażeniu stróżów prawa. Młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli możliwość spróbowania swoich sił na polu manewrowym, korzystając z elektrycznych samochodów. Jak na festyn przystało nie zabrakło również przekąsek takich jak wata cukrowa czy popcorn, na większych łasuchów czekał żurek.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym przedsięwzięciu i mamy nadzieję, że spotkanie na długo pozostanie w pamięci najmłodszych. Wszystkim wspierającym leczenie Bartusia, dziękujemy za dobre serce.

  • <a href=Łódź Straży Rybackiej , w tle radiowóz Straży Pożarnej na Festyn rodzinnym zorganizowany na terenie Dwóch Wież KWK Polska" />
  • Dzieci bawiące się na dmuchanych zamkach podczas festynu rodzinne zorganizowanego na terenie Dwóch Wież KWK Polska
  • Dzieci bawiące się w kulach wodnych podczas festynu rodzinne zorganizowanego na terenie Dwóch Wież KWK Polska
  • Dziecko siedzące w radiowozie policyjnym podczas festynu rodzinne zorganizowanego na terenie Dwóch Wież KWK Polska
  • Radiowóz Policji, Straży Pożarnej i Straży Rybackiej podczas festynu rodzinne zorganizowanego na terenie Dwóch Wież KWK Polska
  • Dzieci oglądające wóz Straży Pożarnej podczas festynu rodzinne zorganizowanego na terenie Dwóch Wież KWK Polska