Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świętochłowice

Do komendy w Świętochłowicach wpłynęły kolejne podziękowania dla policjantów zajmujących się poszukiwaniem osób zaginionych. W tym przypadku dotyczyło to 47-letniego mieszkańca miasta. Rodzina dziękuje w sposób szczególny funkcjonariuszowi wydziału kryminalnego za zaangażowanie i profesjonalizm podczas realizowanych czynności, które zakończyły się szczęśliwie, odnalezieniem zaginionego świętochłowiczanina.

Pod koniec kwietnia policjanci ze świętochłowickiej komendy poszukiwali zaginionego 47-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna wyszedł z domu, nie informując nikogo, gdzie się udaje i nie powrócił do domu ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po przyjętym zawiadomieniu o zaginięciu dyżurny komendy niezwłocznie przekazał informację do specjalnej komórki wydziału kryminalnego zajmującej się poszukiwaniami osób zaginionych.

Dzisiaj do Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania od rodziny zaginionego. Słowa uznania i podziękowania za ponadprzeciętne zaangażowanie i profesjonalizm skierowano w szczególności do policjanta wydziału kryminalnego, który nadzorował akcję poszukiwawczą.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.