Rodzinny spektakl iluzji z Pawłem Kwietniem w Świętochłowicach
W Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbędzie się rodzinny pokaz iluzji w wykonaniu Pawła Kwietnia. To około 70-minutowy spektakl adresowany do widzów w różnym wieku, łączący efekty sceniczne, interakcję z publicznością i elementy komediowe. Przedstawienie ma charakter rozrywkowy i jest skierowane głównie do rodzin szukających wspólnego popołudnia z pokazem magicznym.
Szczegóły wydarzenia
- Data i godzina: niedziela, 21 września 2025, godz. 17:00 (CEST)
- Miejsce: Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach
- Adres: Krauzego 1, Świętochłowice, Poland
- Współrzędne: 50.28305, 18.90622
- Wpis miejsca: Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach
- Cena biletów: od 30 zł (zgodnie z informacją organizatora)
O artyście
Paweł Kwiecień to młody iluzjonista z ponad 12-letnim doświadczeniem scenicznym. Występował na scenach w kraju i za granicą, brał udział w programach telewizyjnych oraz współpracował z teatrami. Jego styl łączy spektakularne efekty iluzjonistyczne z lekkim humorem, a program przewiduje momenty angażujące widzów.
Czego można się spodziewać?
- Efekty sceniczne: levitacje, zniknięcia oraz duże, widowiskowe finały
- Interakcja z publicznością: elementy angażujące dzieci i dorosłych
- Oprawa: oświetlenie i muzyka tworzące teatralny nastrój
- Forma: rozrywkowy, familijny spektakl z akcentami komicznymi
Organizator i sprzedaż biletów
Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Bilety są dostępne w sprzedaży stacjonarnie w siedzibie centrum. Cena wejściówek zaczyna się od 30 zł zgodnie z informacją przekazaną przez organizatora.
Autor: info_wydarzenia