Szkolenie o dostępności dla NGO już 10 czerwca w Katowicach
Wszystkie organizacje pozarządowe z naszego regionu zapraszamy na bezpłatne szkolenie dotyczące dostępności w ich działalności. Spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2024 roku w Katowicach.
  1. Szkolenie odbędzie się 10 czerwca 2024 r. w godzinach 12.00-15.00.
  2. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
  3. Zgłoszenia można przesyłać do 5 czerwca 2024 r.
  4. Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych.

Marszałek Województwa Śląskiego zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w szkoleniu "Dostępność w działalności organizacji". Spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2024 roku, w godzinach od 12.00 do 15.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach.

Szkolenie jest skierowane do organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r. poz. 571). Uczestnicy dowiedzą się, jak poprawić dostępność swoich działań i usług, aby były one bardziej przyjazne dla osób z różnymi potrzebami.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zgłosić się do 5 czerwca 2024 roku, wysyłając wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy wpisać „tytuł szkolenia i data”. W treści zgłoszenia należy podać nazwę organizacji, imię i nazwisko osoby biorącej udział oraz adres e-mailowy organizacji.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej Województwa Śląskiego poświęconej sprawom organizacji pozarządowych, aby być na bieżąco z innymi ważnymi wydarzeniami i szkoleniami.

To szkolenie to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o dostępności i wdrożyć najlepsze praktyki w swojej organizacji. Nie przegapcie tej szansy!


Na podst. UM Świętochłowice