Spotkanie z muzyką: Wilki i Robert Gawliński w bibliotece Piaśniki
Rozbrzmiewa echa rocka w bibliotece! Niespodziewane spotkanie z historią zespołu Wilki już niebawem w Piaśnikach. Miłośnicy mocnych gitarowych brzmień oraz poezji śpiewanej, jaką serwuje Robert Gawliński, będą mieli unikalną okazję do pogłębienia swojej wiedzy o kultowej formacji. To wydarzenie, które połączy pokolenia fanów rocka.
  1. Spotkanie z historią zespołu Wilki i Roberta Gawlińskiego.
  2. Zaplanowane na poniedziałek, 25 marca.
  3. Miejsce: filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piaśnikach.
  4. Start o godzinie 17:00.

W nadchodzący poniedziałek, 25 marca, filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piaśnikach zamieni się w rockową arenę. To właśnie tutaj, o godzinie 17:00, odbędzie się spotkanie dedykowane zespołowi Wilki oraz jego charyzmatycznemu liderowi, Robertowi Gawlińskiemu. Bartek Gruchlik, znany lokalny pasjonat muzyki, poprowadzi uczestników przez meandry historii tej legendarnej grupy, przybliżając ich drogę na szczyt oraz największe przeboje, które na stałe wpisały się w kanon polskiego rocka.

Wydarzenie to jest doskonałą okazją nie tylko dla zagorzałych fanów zespołu, ale także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę z Wilkami. Spotkanie będzie przestrzenią do wymiany doświadczeń pomiędzy pokoleniami, odkrywania nowych faktów o zespole oraz dyskusji o wpływie, jaki Wilki wywarły na polską scenę muzyczną. To także unikatowa szansa, aby zobaczyć jak muzyka łączy ludzi, niezależnie od wieku czy upodobań muzycznych.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaśników, by dołączyli do nas w tej muzycznej podróży. Niezależnie od tego, czy jesteś wiernym fanem od lat, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką zespołu Wilki, to spotkanie z pewnością dostarczy ci wielu wrażeń i nowych informacji. Przyjdź i poczuj ducha rocka na własnej skórze!


Na podstawie: MBP w Świętochłowicach