MBP w Świętochłowicach zaprasza na koncert duetu Diez Cuerdas z okazji Dnia Kobiet
Muzyczne świętowanie Dnia Kobiet w Świętochłowicach! Niezwykły koncert duetu Diez Cuerdas już 8 marca. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki skrzypcowej i gitarowej na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wstęp wolny!
  1. Koncert z okazji Dnia Kobiet organizowany przez MBP w Świętochłowicach.
  2. Występ duetu Diez Cuerdas – połączenie skrzypiec i gitary.
  3. W programie utwory Paganiniego, Sarasatego, Piazzolli oraz aranżacje piosenek Beatlesów, Mancini, Presleya i Armstronga.
  4. Na scenie zobaczymy Jana Kudełkę (gitara) oraz Grzegorza Wojtasika (skrzypce).
  5. Koncert odbędzie się 8 marca, start o godzinie 17:00, w filii nr 1 MBP (Piaśniki).

Świętochłowice stają się sceną dla artystów międzynarodowego formatu, a na nadchodzący Dzień Kobiet przygotowano coś, co ucieszy zarówno wielbicieli klasyki, jak i fanów nieśmiertelnych hitów w nowoczesnych aranżacjach. Diez Cuerdas, czyli Jan Kudełka i Grzegorz Wojtasik, zabrać nas będą w muzyczną podróż, gdzie skrzypce i gitara tworzą harmonię pełną emocji i niezapomnianych wrażeń.

Zaplanowany na 8 marca koncert to idealna okazja, aby w wyjątkowy sposób uczcić wszystkie kobiety. Repertuar zapowiada się wyjątkowo – od klasycznych dzieł Paganiniego, przez wirtuozerię Sarasatego, po emocjonalne tango Piazzolli. Nie zabraknie również miejsca na lżejsze aranżacje utworów, które na stałe wpisały się w kanon światowej muzyki, w tym piosenek takich artystów jak Beatlesi czy Elvis Presley. Duet Diez Cuerdas jest gwarancją najwyższej jakości wykonania i niezapomnianych emocji.

Spotkanie z muzyką na żywo to wyjątkowe doświadczenie, a koncert w filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach będzie nie tylko okazją do świętowania Dnia Kobiet, ale również szansą na zatopienie się w pięknie muzyki. To event, którego nie można przegapić. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Świętochłowic i okolic do wspólnego świętowania. Niech muzyka połączy nas w ten wyjątkowy dzień!


Opierając się na: MBP w Świętochłowicach