Promocje bukmacherskie ETOTO – przegląd

Każdy bukmacher stara się dbać o swoich stałych klientów, a także próbuje przyciągnąć na swoją platformę nowych użytkowników. Głównym do tego narzędziem jest oferowanie różnych promocji, z których mogą korzystać gracze. ETOTO to jeden z liderów rynku bukmacherskiego w Polsce. Jakie bonusy promocyjne oferuje swoim graczom? Sprawdźmy!

Pakiet powitalny – co do zaoferowania ma ETOTO?

ETOTO podobnie jak każdy bukmacher ma do zaoferowania swoim nowym użytkownikom bonus powitalny. W przypadku tego bukmachera składają się na niego trzy bonusy w wysokości 400, 600 i 1000 złotych, a także freebet o wartości 222 zł. Całość opiewa na kwotę 2222 zł, co jest rekordem wśród ofert firm bukmacherskich w Polsce. Co należy zrobić, by go odebrać?

Pierwszym krokiem jest dokonanie rejestracji, a następnie dokonanie wpłaty o wysokości min. 1 zł. Wpłata zostanie podwojona, a gracz może otrzymać bonus o wartości nawet 400 zł. Co dalej? Kolejna wpłata i kolejny bonus! Tym razem to nawet 600 zł. Trzecia wpłata będzie skutkowała odblokowanie bonusa o wysokości 1000 zł, a oprócz tego użytkownik otrzyma freebet o wartości 222 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej.

Weekendowe koło ratunkowe – na czym polega?

Przeglądając promocje bukmacherskie ETOTO, można trafić na promocję zwaną weekendowe koło ratunkowe. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i stali użytkownicy, lecz trzeba wiedzieć, że jest ona aktywna tylko w weekend. Co należy o niej wiedzieć? Pierwszym krokiem jest zapisanie się do promocji, a następnie postawienie w weekend trzech przedmeczowych kuponów AKO o wartości min. 50 zł każdy.

Jeśli seria trzech tego typu zakładów z rzędu zakończy się fiaskiem, ETOTO gwarantuje bonus w wysokości 50 zł. Co jednak ważne – liczą się tutaj zakłady według czasu rozliczenia, a nie postawienia. Bonus można w łatwy sposób uwolnić, stawiając kupony za trzykrotność wartości bonusu, czyli łącznie za 150 zł. Trzeba jednak pamiętać, że kurs całkowity musi wynosić min. 2.50, a kurs pojedynczego kuponu 1.30.

Inne promocje oferowane przez ETOTO

Kolejną promocją oferowaną przez ETOTO jest freebet o wartości 20 zł za skorzystanie z aplikacji mobilnej. Aby z niego skorzystać, należy dokonać pierwszej wpłaty na konto, a freebet zostanie automatycznie dodany. Żeby z niego skorzystać, wystarczy dodać dowolne zdarzenie na kupon w aplikacji, wybrać freebet i obstawić. Pieniądze z wygranej można łatwo wypłacić na konto bankowe.

To jednak nie wszystko, co przygotowało dla nas ETOTO. Czy wiesz, że za zaproszenie swojego znajomego do założenia konta można zgarnąć nawet 1000 zł bonusu na grę? Wystarczy, że wpiszesz jego email w specjalne miejsce i wyślesz zaproszenie. W momencie, kiedy znajomy zarejestruje się na podany adres, Ty otrzymasz swój upragniony bonus!