Top sklepów z zabawkami w Świętochłowicach

Świętochłowice to średniej wielkości miasto znajdujące się w południowej części Polski, w województwie śląskim. To prężnie rozwijające się miasto może pochwalić się wieloma ciekawymi atrakcjami o potencjale turytycznym. Jedną z najbardziej docenianych jest kościół św. Piotra i Pawła, pochodzący jeszcze z XIX wieku. W sezonie letnim najbardziej uczęszczanym miejscem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji Skałka. Miasto Świętochłowice ma również bardzo solidną ofertą dla najmłodszych. Znajdziemy tutaj sporo interesujących sklepów z zabawkami, które dla małych dzieci zawsze są kwintesencją szczęścią.

Jakie miejsca warto odwiedzić w pierwszej kolejności? 

Sklep Fabryka Uśmiechu

Fabryka Uśmiechu Wiktoria Jóźwiak znajduje się przy ulicy Chorzowskiej 71. Warto tutaj zajrzeć z kilku względów. Przede wszystkim jest to sklep bardzo dobrze wyposażony. Znajdziemy tutaj zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i dla tych nieco starszych. Regały po brzegi wypełnione są zabawkami od najlepszych producentów. Sporym zainteresowaniem cieszą się oczywiście klocki LEGO i urocze pluszaki. Niemniej, każde dziecko znajdzie w tym miejscu coś dla siebie i to bez względu na zainteresowania. Za wizytą w tym sklepie przemawiają również stosunkowo niskie ceny. 

Sklep LEGO

Zdecydowanie warto wybrać się na ulicę Dworcową 8. Mieści się tutaj sklep z LEGO w Świętochłowicach, a zatem asortyment w pewnym sensie jest ograniczony. Nie znajdziemy w tym miejscu ,gier planszowych, maskotek czy innego rodzaju zabawek. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to sklep, obok którego żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. Na regałach znajdziemy najnowsze i najlepsze zestawy duńskiego producenta począwszy od imponujących setów z serii Technic, a skończywszy na LEGO X-Wing, które zachycą przede wszystkim fanów Star Wars. Dla prawdziwych pasjonatów konstruowania z klocków LEGO to miejsce będzie obowiązkowym punktem do odwiedzenia. Zaletą są także przystępne ceny. Za niektóre zestawy zapłacimy tutaj znacznie mniej niż w przypadku popularnych sieci sklepów zabawkowych. 

Zgoda Park

Zgoda Park znajduje się w Parku Handlowym mieszczącym się przy ulicy Śląskiej 109. Na terenie tego obiektu znajdziemy cieszący się sporym uznaniem sklep Pepco. Wiele osób kojarzy to miejsce przede wszystkim z wyrobów tekstylnych oraz akcesoriów do domu. Faktem jest, że te produkty zajmują lwią część asortymentu, aczkolwiek Pepco nie zapomina również o potrzebach swoich najmłodszych gości. Właśnie dlatego można się tutaj natknąć na świetnie wyposażoną strefę dla dziecka. Dzieci będą mogły wybierać spośród wielu rozmaitych zabawek począwszy od pluszaków, a skończywszy na klockach. Zdecydowanie warto tutaj zajrzeć, bo sklep cieszy się opinią jednego z najlepszych pod względem cenowym. 

Sklep Dealz

Dealz znajduje się przy ulicy Chorzowskiej 19. To kolejny sklep dyskontowy, który w Polsce robi prawdziwą furorę. Firma pochodzi z Irlandii i jest stosunkowo młodą marką. Pierwszy sklep powstał nieco ponad dekadę temu. Asortyment jest niezwykle urozmaicony. Poza oryginalnymi słodyczami, artukałami biurowymi czy chemią, znajdziemy tutaj również pokaźną sekcję z zabawkami. Zdecydowaną zaletą tego miejsca są oryginalne produkty, którym nie można zarzucić kiepskiej jakości oraz bardzo przyzwoite sceny. Nie sposób się dziwić, że ten dyskont cieszy się tak wielkim uznaniem w naszym kraju. 

Portal i największa baza klocków Lego online

Osoby poszukujące konkretnych zestawów klocków LEGO powinny zajrzeć na stronę postawklocka.pl. Powiedzieć, że to zwyczajna strona internetowa, to nic nie powiedzieć. Tak naprawdę mamy do czynienia z największą w kraju bazą klocków LEGO, która zrzesza pasjonatów z całej Polski. Można tutaj znaleźć prawdziwe klockowe perły i zestawy trudno dostępne w sklepach stacjonarnych. Zaletą są atrakcyjne ceny. Wato dodać, że będziemy mogli w tym miejscu dokonać także ciekawych wymian, a także zaczerpnąć informacji z świetnie przygotowanych recenzji. Postawklocka.pl to platforma numer jeden dla każdego miłośnika. 

Świętochłowice