Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świętochłowice

Codziennie wchodzimy w różnego typu relacje z innymi ludźmi, nierzadko są to kontakty damsko-męskie. Zazwyczaj potrafimy się dogadać z płcią przeciwną na płaszczyznach zawodowych lub innych. Znacznie ciekawiej zaczyna się w tej jednej, delikatnej sferze - chęci poznania się bliżej, spotykania się w celu określonym, jako "randkowanie".

Sygnały

Obydwie strony nadają sygnały specyficzne dla własnej płci. Niestety - nie zawsze odebranie sygnału adresata będzie tożsame z jego treścią od nadawcy. Należy tu podkreślić, że dzieje się tak nawet wówczas, gdy obydwie strony są nastawione ku sobie pozytywnie. Kobiety dają do zrozumienia wiele, choć bardzo dyskretnie, można wręcz zaryzykować stwierdzeniem, że zbyt dyskretnie. Mężczyźni lubią jasne sygnały, a najlepiej to ominąć sygnały i powiedzieć o co chodzi wprost. Niekoniecznie taktyką "prosto z mostu", ale jednak mniej zagadkowo niż bardziej.

Poprawianie włosów

Ten gest jest wykonywany zarówno przez kobiety (czasami wręcz nazywany kokietyzmem), jak i przez mężczyzn (robią charakterystyczny "zaczes" dłonią). W jednym i drugim przypadku to forma zwrócenia na siebie uwagi w seksowny sposób, bądź odruch poprawienia fryzury (by wyglądać oczywiście najbardziej korzystnie).

Dotknięcie

Często żartując można dotknąć drugą osobę, palcem wskazującym albo delikatnie poklepać. Robią to zdecydowanie częściej kobiety niż mężczyźni. Dla mężczyzny jednak odbiór takiej "zaczepki" jest dość wyraźnym sygnałem. Czasem nawet rodzajem zgody na wykonanie kroku dalej. Znaczącym sygnałem dla obojga jest ściągniecie włosa z ubrania drugiej osoby, bądź okruszka.

Gesty

Mężczyzna podczas spotkania-randki bardzo stara się być szarmanckim. Wręcza kwiaty, przepuszcza kobietę pierwszą, pomaga ściągnąć płaszcz. Dla kobiety zaś priorytetem jest wygląd - na spotkanie szykuje się dłużej, niż na inne wyjście. Podczas spotkania patrzy mężczyźnie w oczy, co często krępuje panów. Większość kobiet lubi, gdy mężczyzna płaci za kolację - a mężczyzna lubi to robić.

Wszyscy jesteśmy ludźmi

Choć może z pozoru zabrzmieć to banalnie - wszyscy ostatecznie jesteśmy ludźmi z tej samej planety. Jeśli dwie osoby podpasują sobą charakterami to rozmowa, i cała reszta odgrywa się sama w wiadomym kierunku. Ważne jest, by zarówno kobieta, jak i mężczyzna z początku byli raczej powściągliwi, niż nazbyt pewni siebie. Pewniejsze gesty np: na pierwszym spotkaniu mogą zostać odebrane za zbyt nachalne, i spowodować rezygnację drugiej strony. Choć od początku istnienia dwóch światów- kobiet i mężczyzn, naturalnie dążą do siebie. Nic nie sprawia większej radości i szczęścia niż znalezienie tej drugiej osoby, i spędzanie z nią każdej możliwej chwili. Kobiety lubią między sobą puentować: "to tylko facet", czy też mężczyźni bardzo często żartują o kobietach, jako o gorszych kierowcach. Mimo wszystko ten Świat jest własnie tak skonstruowany, że pomimo wielu czynników, które mogą kłócić się w rozumieniu pewnych aspektów, dwie mające się ku sobie osoby, ze szczerymi względem siebie intencjami zawsze znajdą konsensus.

Informacje dodatkowe

Zobacz porady o tym, jak poderwać dziewczynę - sprawdź więcej informacji o skutecznym podrywaniu

Kompletne niezrozumienie, a wzajemnie dopełnianie się - czyli relacje damsko-męskie