Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach insp. Andrzej Brzozowski, wraz ze swoim zastępcą oraz naczelnikiem Wydziału Prewencji podziękowali młodej mieszkance Świętochłowic, która znacząco przyczyniła się do zatrzymania sprawców przestępstwa. W myśl akcji „Nie reagujesz-akceptujesz”, w sytuacji zagrożenia życia nie wahała się wezwać policji. Kierownictwo pogratulowało również mamie dziewczynki oraz dyrekcji szkoły.

Logo akcji "Nie reagujesz - akceptujesz"

Dziś w Świętochłowicach wydarzyła się mała uroczystość. Do Komendy Miejskiej Policji zaproszono młodą mieszkankę miasta, która odznaczyła się nie lada odwagą reagując na krzywdę innych. Jej godną naśladowania postawę docenił Komendant Miejski insp. Andrzej Brzozowski, jego zastępca nadkom. Michał Sokołowski oraz naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Michał Szynol. Podczas spotkania poza podziękowaniami na małą bohaterkę czekały pamiątkowe policyjne gadżety oraz bilety do wesołego miasteczka ufundowane przez kierownictwo jednostki. Mama dzielnej córki także odebrała gratulacje. Podziękowano również dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 19 za trud edukacji oraz wychowania najmłodszych mieszkańców Świętochłowic, którzy swą godną naśladowania postawą wpływają na bezpieczeństwo miasta.

 

Z uwagi na wiek małej bohaterki oraz w trosce o jej bezpieczeństwo nie publikujemy wizerunku oraz szczegółów sprawy.

  • Na zdjęciu dziewczynka, w tle kierownictwo KMP Świętochłowice.
  • Na zdjęciu dziewczynka, w tle kierownictwo KMP Świętochłowice.
  • Na zdjęciu dyrektor SP19 oraz Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach.
  • Na zdjęciu bilety do wesołego miasteczka trzymane w dłoni.
  • Na zdjęciu dziewczynka po lewej, po prawej Komendant insp. Andrzej Brzozowski wręczający mini maskotkę śląskiej policji - Sznupka.
  • Na zdjęciu pamiątkowy dyplom oraz maskotka Sznupka.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.