Konsultacje w sprawie
Już wkrótce mieszkańcy będą mieli okazję skorzystać z cennych porad dotyczących ochrony środowiska i poprawy jakości powietrza. Podczas nadchodzącego Muzycznego Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia, na terenie OSiR Skałka, zostanie uruchomiony specjalny punkt konsultacyjny.

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu "Czyste Powietrze"

W sobotę, 29 czerwca 2024 roku, w godzinach od 16:00 do 19:00, na terenie OSiR Skałka odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Muzyczne Spotkanie Sąsiadów z Radiem Silesia. W ramach tego wydarzenia mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z porad i informacji udzielanych w Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu "Czyste Powietrze".

Ekodoradca na spotkaniu

W tym samym czasie i miejscu, obecny będzie również Ekodoradca, który udzieli fachowych porad dotyczących ekologicznych rozwiązań dla domów i mieszkań. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat działań, które każdy może podjąć, aby przyczynić się do poprawy jakości powietrza w naszej okolicy.

Zaproszenie dla mieszkańców

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu. To nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu w gronie sąsiadów przy muzyce, ale również do zdobycia cennych informacji na temat ochrony środowiska. Nie przegapcie tej szansy!


Na podstawie: Urząd Miasta