Muzyczne Spotkania Sąsiadów i Retro Zabawy dla Dzieci - Zapraszamy w Wakacyjne Weekendy!
Wakacyjne weekendy pełne muzyki i zabawy wracają! Świętochłowice zapraszają mieszkańców do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, z muzyką i aktywnościami dla najmłodszych.
  1. Spotkania Muzyczne Sąsiadów ponownie odbędą się w dzielnicach Świętochłowic.
  2. Retro zabawy dla dzieci co dwa tygodnie od 11.00.
  3. Festyny organizowane przez Radio Silesia o godz. 17.00.
  4. Wydarzenia umilą każdy weekend wakacji.

Latem powracają uwielbiane przez mieszkańców Spotkania Muzyczne Sąsiadów, organizowane przez Radio Silesia. Te wyjątkowe wydarzenia muzyczne będą miały miejsce w różnych dzielnicach, dostarczając mieszkańcom Świętochłowic niezapomnianych wrażeń. To doskonała okazja, aby spotkać się z sąsiadami i wspólnie cieszyć się muzyką na żywo.

Nie tylko dorośli znajdą coś dla siebie. W ramach wakacyjnych atrakcji, organizowane będą również retro zabawy dla dzieci. Te spotkania, odbywające się co dwa tygodnie o godzinie 11.00, pozwolą najmłodszym na zdrową rywalizację i aktywne spędzenie czasu. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w zawodach sumo czy przeciąganiu liny, co z pewnością dostarczy im wielu niezapomnianych chwil.

Festyny, organizowane przez Radio Silesia, odbędą się o godzinie 17.00 w różnych lokalizacjach Świętochłowic. To doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić czas w miłym towarzystwie. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję do wspólnej zabawy i integracji, a muzyka na żywo z pewnością doda temu wydarzeniu wyjątkowego klimatu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w tych wydarzeniach. To doskonała okazja, aby oderwać się od ekranów i spędzić wakacje w sposób, który przypomina dawne czasy. Widzimy się w każdy weekend wakacji!


Urząd Miasta