Kto sprzedaje olej napędowy w hurtowej ilości na Śląsku?

Olej napędowy, który potocznie nazywamy często Diesel to jeden z najpopularniejszych rodzajów paliwa. Wielu kierowców swoje samochody tankuje właśnie dieslem. W dzisiejszym artykule sprawdzamy, gdzie na Śląsku można zakupić olej napędowy w hurtowej ilości. Jeśli sami jesteście ciekawi, czytajcie dalej!

Galon dostawca oleju napędowego

Galon to firma z Chorzowa, która oferuje hurtową sprzedaż paliw na Śląsku, współpracuje one z największymi producentami paliw, jak Orlen, Aramco i wielu innych producentów ropy z Europy. W ofercie dostawcy paliw znajduje się olej napędowy, olej opałowy, benzyna bezołowiowa 95 i 98, a szczegółową ofertę znaleźć można na oficjalnej stronie dystrybutora paliw Galon.com.pl. Firma regularnie zaopatruje stacje paliw, przedsiębiorstwa, gospodarstwa rolne czy firmy transportowe. Warto dodać, że Galon oferuje dowóz paliwa na terenie całego kraju, nie tylko na Śląsku, a to dlatego, że bazy paliwowe ma w całej Polsce.

Hurtownia paliw BZ

BZ to Stacja Paliw i Restauracja w Siewierzu, która oferuje sprzedaż paliw płynnych od 1999 roku. To oficjalny dystrybutor paliw z grupy Solumus, Lotos oraz SlovNaft. Hurtownia oferuje zarówno zakup oleju napędowego, jak i benzyny bezołowiowej, warto dodać, że możliwy jest także bezpłatny transport oleju napędowego do klienta, jeśli znajduje się on na terenie województwa śląskiego.

Petromex

Petromex to firma, która na rynku działa już od prawie 30 lat. Zapewniają oni kompleksową obsługę klienta i co ciekawe, wszystkie zamówienia realizowane są do 48h. Petromex oferuje przede wszystkim hurtową sprzedaż paliw (w tym olej napędowy, oraz benzynę bezołowiową), olej opałowy, olej przepracowany, dystrybucję AdBlue, czy terminalne paliwowe. Warto dodać, że Petromex w zależności od sezonu, oferuje zakup oleju napędowego letniego, przejściowego i zimowego, które różnią się CCP.

MDH, dostawca paliw

Firma MDH z Częstochowy oferuje hurtową sprzedaż oleju napędowego na terenie całego województwa śląskiego. Firma prowadzi sprzedaż oleju napędowego, zarówno B0, jak i B7, ale także benzyny (Pb95 i Pb98) z polskich baz magazynowych, które znajdują się m.in. w Radzionkowie, czy w Trzebini. Od pewnego czasu z oferty firmy MDH skorzystać mogą także klienci detaliczni, ponieważ firma otworzyła swoją własną Stację Paliw – Eco Oil w Kuźnicy Kiędrzyńskiej, niedaleko Częstochowy.

Transport paliw od K.A.R.

K.A.R. to firma, która powstała w 2005 roku i na samym początku zajmowała się wyłącznie transportem paliw płynnych, jednak od 2007 roku, zajmuje się także hurtową sprzedażą. W ofercie firmy K.A.R. dostępny jest arktyczny olej napędowy, olej napędowy ekodiesel, czy benzyna bezołowiowa. Firma K.A.R. zapewnia pełną ciągłość dostaw, co więcej można ustalić także harmonogram zamówień, to dobra opcja dla przedsiębiorców, którzy nie mogą sobie pozwolić na braki w paliwie.

Na Śląsku znaleźć można przynajmniej kilka przedsiębiorstw, które oferują hurtową sprzedaż paliwa, najbliżej Świętochłowic znajduje się dystrybutor paliw z Chorzowa, nieco dalej znajdują się już firmy niedaleko Częstochowy.