Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach zaprasza uczniów klas 6-8 szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na projekt logo. Wymyśl i zaprojektuj znak rozpoznawczy Młodzieżowej Rady i wygraj atrakcyjne nagrody.

Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach po pandemicznej przerwie wznowiła działalność i pełna energii rozpędza się planując swoje aktywności na najbliższe miesiące i podejmując pierwsze inicjatywy.

Już dziś młodzi radni zapraszają uczniów klas 6-8 szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na projekt logo MRM. Wykażcie się Waszymi graficznymi lub plastycznymi zdolnościami i zaprojektujcie logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Świętochłowicach, które będzie wykorzystywane w celach promocyjnych i identyfikacyjnych Rady.

Logo powinno być czytelne, łatwe do zapamiętania, wzbudzać pozytywne emocje i zawierać frazę „Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach” lub „MRM w Świętochłowicach”. Projekt możecie przygotować indywidualnie lub w grupach maksymalnie 3-osobowych (złożonych z uczniów z tej samej szkoły).

Prace konkursowe można składać osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach lub elektronicznie, przesyłając zdjęcie, skan pracy lub plik w formacie jpg, png lub pdf na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia będą przyjmowane od 17 stycznia do 7 lutego 2022 r. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji w regulaminie oraz na profilu Młodzieżowej Rady na Facebooku.