Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świętochłowice

Policjanci z wydziału kryminalnego świętochłowickiej komendy poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży artykułów przemysłowych w drogerii na terenie Świętochłowic. Do zdarzenia doszło 14 listopada br. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, który zarejestrował sprawcę, licząc na Państwa pomoc w jego ustaleniu.

Z relacji świętochłowickich śledczych wynika, że nieustalony mężczyzna w dniu 14 listopada 2019 roku w Świętochłowicach w dzielnicy Zgoda dokonał kradzieży artykułów przemysłowych w drogerii. 

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, gdzie został zarejestrowany wizerunek sprawcy przedmiotowego zdarzenia. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego danych osobowych.
W przypadku jakichkolwiek informacji pomocnych w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z policjantami ze Świętochłowic pod nr tel. 32 34 90 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Gwarantujemy anonimowość!

  • wizerunek sprawcy kradzieży
  • wizerunek sprawcy kradzieży
  • wizerunek sprawcy kradzieży

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.