Regranting dla organizacji poradniczych w Świętochłowicach: ruszył nabór wniosków

Ruszył nabór wniosków do konkursu "Regranting dla organizacji poradniczych edycja 2024". To szansa na zdobycie dofinansowania dla organizacji wspierających osoby potrzebujące. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20 000 zł.

  1. Wnioski można składać od 14 maja do 13 czerwca.
  2. Konkurs skierowany jest do uniwersyteckich poradni prawnych oraz diecezjalnych i parafialnych placówek poradnictwa rodzinnego.
  3. Spotkanie informacyjne odbędzie się 29 maja o godz. 16:30 na Facebooku.
  4. Maksymalnie przyznane zostanie 26 mikrodotacji.

W ramach konkursu "Regranting dla organizacji poradniczych edycja 2024" można uzyskać dofinansowanie w wysokości od 10 000 do 20 000 złotych. Organizacje, które mają na celu wspieranie osób potrzebujących, mogą starać się o te środki, aby zrealizować swoje inicjatywy.

Wnioski można składać od 14 maja do 13 czerwca. Jest to doskonała okazja dla uniwersyteckich poradni prawnych, diecezjalnych i parafialnych placówek poradnictwa rodzinnego oraz innych organizacji poradniczych, aby uzyskać wsparcie finansowe na swoje projekty.

Warto również wziąć udział w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 29 maja o godz. 16:30. Spotkanie będzie transmitowane na żywo na profilu Klastra Innowacji Społecznych na Facebooku. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat konkursu i uzyskać odpowiedzi na ewentualne pytania.

Organizatorzy konkursu przewidują przyznanie maksymalnie 26 mikrodotacji. Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz sposobu składania wniosków można znaleźć na stronie internetowej. Wnioski można składać za pomocą specjalnego generatora.

W razie pytań można kontaktować się telefonicznie pod numerem 732-259-513 lub mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Według informacji z: Urząd Miasta Świętochłowice