Interesuje Cię służba w Policji, ale nie wiesz, czy poradzisz sobie na egzaminie sprawnościowym? Teraz możesz to sprawdzić, biorąc udział w zajęciach otwartych organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach. Już za tydzień, 28 października możesz zmierzyć się z policyjnym torem przeszkód i ocenić swoje szanse. Czekamy na zgłoszenia!

Zapraszamy zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji do udziału w zajęciach otwartych, które odbędą się 28 października w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Poprowadzą je instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Zajęcia odbędą się w trzech turach o godzinach:

  • 8.00
  • 10.00
  • 12.00

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy lub telefonicznie.

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 723645738

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania informacyjne, dające możliwość poznania specyfiki i charakteru służby w Policji. Projekt powstał z myślą o potrzebach młodych ludzi - absolwentów szkół średnich planujących związać swoją drogę zawodową z Policją, a także wszystkich osobach, które chcą zasilić szeregi naszej formacji oraz sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby. Podczas organizowanych przez katowicką komendę wojewódzką zajęć, zainteresowani mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej.

Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące. Są tylko szansą na spróbowanie swoich sił oraz umożliwiają zdiagnozowanie ewentualnych elementów wymagających poprawy, przed przystąpieniem do formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji. Ponadto uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądają wybrane etapy rekrutacji, jakie możliwości daje służba w Policji oraz jakie wymagania musi spełnić kandydat, marzący o zawodzie policjanta.

Zapraszamy na kolejne odsłony projektu!

Jeśli zamierzasz do nas dołączyć, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.