Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na koncert charytatywny o nazwie „Pomóżmy odbudować ich dom”. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia br. od godziny 16.00 w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty przy ulicy Piotra Niedurnego 69 w Rudzie Śląskiej – Nowy Bytom. Patronatem koncertu jest Prezydent Miasta Ruda Śląska. Dochód zebrany w trakcie imprezy przekazany będzie rodzinie z Rudy Śląskiej, której spalił się dom.

Już 1 grudnia br. w rudzkim Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty odbędzie się koncert charytatywny. Wydarzenie zorganizowane jest pod patronatem Prezydenta Miasta Ruda Ślaska. W trakcie imprezy będzie można pomóc w zbiórce pieniędzy na odbudowę spalonego domu rodziny z Rudy Śląskiej. Cały zebrany dochód w trakcie przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na kolejny etap jego odbudowy.

Serdecznie zapraszamy!

Pożar w domu naszego kolegi Tomka – policjanta ze świętochłowickiego garnizonu policji, wybuchł na początku października 2019 roku. W płomieniach stanął cały dorobek jego życia. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Żywioł jednak doszczętnie strawił dom, a 4-osobowa rodzina została bez dachu nad głową. Rodzina Tomka się nie poddaje. Odbudowują swój dom. Remont niestety jest wydatkiem ponad możliwości finansowe rodziny, dlatego liczymy na wsparcie naszego kolegi, który niosąc na co dzień pomoc innym, teraz sam jej potrzebuje.