Auto abonament to usługa, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Coraz więcej osób chętnie korzysta z ofert wypożyczalni, w ramach których mogą zyskać samochód prosto z salonu na bardzo korzystnych warunkach. Co warto wiedzieć o tej usłudze?

Abonament na samochód – na czym polega?

Wśród klientów, którzy zdecydowali się na auto abonament opinie o usłudze są bardzo dobre – wynika to z wielu korzyści, jakie zapewnia oferta wypożyczalni samochodów luksusowych. W jej ramach można bowiem zyskać nowy samochód, pochodzący prosto z salonu i posiadający gwarancję producenta – i to przy niskich kosztach, zamkniętych w łatwym do opłacenia, comiesięcznym abonamencie.

Ogromną zaletą tego rozwiązania jest jego prostota – oferta została tak opracowana, by nie narażać klientów na zawiłe zasady, niejasne płatności czy obciążające zobowiązania. Klient podpisuje umowę na rok i w tym czasie może korzystać z wynajmowanego auta niemal równie swobodnie, co z własnego pojazdu. Ograniczenia są bowiem niewielkie i nowym samochodem można podróżować po całym kraju, a także poza jego granicami.

Samochody na abonament – jaki mamy wybór?

Dużym plusem auta na abonament jest możliwość wybrania modelu spośród wielu atrakcyjnych, nowoczesnych samochodów różnych marek. Można przebierać wśród najróżniejszych modeli Mercedesa, Audi, Volvo, Lexusa i wielu innych, popularnych i cenionych producentów, co pozwala na dobranie auta do swoich wszystkich preferencji. Dodatkowo są one dostępne w różnych opcjach wyposażenia, dzięki czemu można zapewnić sobie wszystkie wymagane wygody.

Abonament na auto – dodatkowe usługi

Auto abonament zdobywa świetne opinie również dzięki dodatkowym usługom, jakie mogą być w nim zawarte. Klient sam wybiera, czy chce zdecydować się na abonament standardowy, czy rozszerzony o dodatkowe opcje, które są bardzo przydatne dla każdego kierowcy. W ich skład wchodzi np. pełne ubezpieczenie auta, serwisowanie w ASO czy pakiet assistance – dzięki temu można dobrać potrzebne usługi, a wszystkimi formalnościami zajmie się wypożyczalnia. Znacznie odciąża to kierowcę od ważnych, ale często czasochłonnych zadań związanych z użytkowaniem auta.

Niskie ograniczenia i inne zalety

Dobre opinie klientów dotyczące auta na abonament biorą się także z dużej elastyczności umowy. Na klienta nie są nakładane duże ograniczenia, dzięki czemu może on korzystać z samochodu niemal tak swobodnie, jak po jego zakupie. Trzeba jedynie pamiętać, że każda wypożyczalnia nakłada roczny limit kilometrów, którego nie powinno się przekraczać. Zazwyczaj jest on spory, jeśli jednak dużo jeździmy i mamy wrażenie, że może nie być wystarczający, z łatwością można go powiększyć na indywidualnych warunkach.

Zaletą abonamentu na samochód jest również możliwość wymiany auta na nowe co roku. Po zakończeniu umowy nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by skorzystać z oferty ponownie, znowu wybierając dla siebie auto prosto z salonu. W efekcie regularnie można zmieniać model na nowszy, trzymając się ulubionej marki lub wypróbowując auta od różnych producentów.

Auto na abonament – sprawdź, dlaczego ta usługa ma tak pozytywne opinie