Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świętochłowice

Policjanci świętochłowickiej komendy prowadzą intensywne poszukiwania 14-letniej Kaji Kargol oraz jej 13-letniej siostry Kingi Kargol. Każdy, kto zna miejsce ich aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione osoby, proszony jest o kontakt z Policją.

Kinga Kargol

Ostatni raz widziana była w dniu 15.04. br w dzielnicy Chropaczów

Rysopis osoby zaginionej:

wzrost 170 cm, tęgiej budowy ciała, włosy czarne za ramię - proste, oczy koloru brązowego. W momencie oddalenia się ubrana w czarne spodnie jeansowe z przetarciami z przodu, buty typu adidas koloru czarnego. 

Kaja Kargol

Rysopis osoby zaginionej:

wzrost 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy brązowe długości za ramiona - proste, oczy koloru brązowego. W momencie oddalenia się ubrana w czarne spodnie jeansowe z przetarciami z przodu, kurtkę jeansową koloru granatowego, buty typu adidas koloru czarnego. 

 

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, ul. Wojska Polskiego 16c, tel. całodobowy (32) 349 02 55 lub do najbliższej jednostki Policji tel. 997 i 112.