Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świętochłowice

W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej wydarzenie „Zakochaj się w Świętochłowicach”, które zostało zaplanowane na 16 lutego br., nie odbędzie się.

Żałoba narodowa została ogłoszona w związku ze śmiercią Jana Olszewskiego – Premiera Polski w latach 1991-1992. Ma ona obowiązywać 15 lutego 2019 r. oraz 16 lutego 2019 r. do godz. 19.00.

Trwa natomiast walentynkowy konkurs filmowy. Zachęcamy w nim do nagrania krótkiego filmiku w temacie: "Za co kocham Świętochłowice".

Filmik (max. 30 sekund, najlepiej w poziomie wykonany telefonem komórkowym) trzeba przesłać w komentarzu pod postem konkursowym (LINK) do 14 lutego do 23:59.

Wyniki konkursu, w związku z odwołaniem wydarzenia „Zakochaj się w Świętochłowicach”, zostaną ogłoszone 15 lutego na profilu miasta na Facebooku.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.