Do kolejnych zatrzymań osób związanych ze środowiskiem pseudokibicowskim doszło w Świętochłowicach, po tym jak na jednym z przystanków tramwajowych pobity został mężczyzna. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów ze świętochłowickiej komendy, udało się zatrzymać trzech sprawców tego brutalnego przestępstwa. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych na jednym z przystanków komunikacji miejskiej. Trzech powiązanych ze środowiskiem pseudokibicowskim mężczyzn podbiegło do czekającego na tramwaj mieszkańca Świętochłowic, po czym bez skrupułów zaczęło zadawać mu uderzenia. Nie odpuścili nawet w momencie, gdy mężczyzna zaczął uciekać w kierunku miejsca zamieszkania. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów wszystkich trzech napastników udało się zatrzymać chwilę po zdarzeniu. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

To kolejny cios w środowisko pseudokibiców, z którym regularnie walczy świętochłowicka komenda.

  • Na zdjęciu trzech zatrzymanych mężczyzn, siedzących na ławie w okratowanym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.
  • Na zdjęciu dwóch zatrzymanych znajdujących się ja skrajnych częściach fotografii, w środku siadający funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego. Osoby znajdują się w policyjnym radiowozie.
  • Na pierwszym planie zdjęcia policjant kryminalny, w tle osoba zatrzymana siedząca w policyjnym radiowozie.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.