Drogówka z miejscowej komendy policji wraz ze Stacją Kontroli Pojazdów „Gamma” w Świętochłowicach, zapraszają w dniu 21 października br. w godzinach 9.00-12.00 na bezpłatne sprawdzenie i ustawienie świateł w pojazdach. W tym dniu świętochłowicka drogówka będzie zwracać szczególną uwagę na stan oświetlenia pojazdów poruszających się po naszym mieście. Przypominamy, że w poniedziałek rusza ogólnopolska kampania „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”. Trwać ona będzie aż do 15 grudnia br. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Świętochłowiccy policjanci w najbliższy poniedziałek włączą się w akcję profilaktyczną „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”. Od 21 października do 15 grudnia 2019 roku, w ramach ogólnopolskiej kampanii realizowane będą działania, których celem jest zwrócenie uwagi uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów. Ma ono ogromny wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Udział w tym projekcie zadeklarowały stacje kontroli pojazdów funkcjonujące pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz zrzeszone w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów.

W Świętochłowicach tradycyjnie darmowego sprawdzenia oraz ustawienia świateł będzie można dokonać w dniu 21 października br. w godzinach 9.00-12.00 na stacji kontroli pojazdów „GAMMA” z siedzibą przy ul. Katowickiej 73.

Serdecznie zapraszamy.