Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świętochłowice

35 – letnia kobieta zaginął 3 lipca br. i dotychczas nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt.

Barbara KLYSZCZ ur. w 1984 r., zaginęła 3 lipca br. i dotychczas nie nawiązała kontaktu z najbliższymi, nie powróciła do miejsca zamieszkania. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu prosimy o kontakt.

Rysopis: wiek z wyglądu ok 35-40 lat, wzrost 155cm, średniej budowy ciała, włosy proste, długości do ramion koloru ciemnego z farbowanymi końcówkami w odcieniu różowym, oczy koloru szarego.

Znaki szczególne: nie posiada

W chwili zaginięcia ubrana była w koszulkę z krótkim rękawem koloru jasno szarego z ciemnymi elementami na rękawach, spodnie materiałowe typu rybaczki koloru granatowego, buty sandały koloru biało-pomarańczowego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach tel.032 349 02 55, lub z najbliższą jednostką policji - 112.