Policjant ds. Profilaktyki Społecznej wraz z dzielnicowym spotkał się z młodzieżą Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Świętochłowicach. Głównym tematem poruszanym podczas prelekcji była odpowiedzialność karna nieletnich w świetle obowiązujących przepisów prawa oraz problematyka pseudokibiców w Święochłowicach.

W ubiegłym tygodniu,  sierż.szt. Marcin Michalik zajmujacy się Profilaktyką Społeczną wraz z dzielnicowym sierż. Bartłomiejem Ścieburą spotkał się z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Świętochłowicach. Głównym celem spotkania, było przeprowadzenie prelekcji na temat odpowiedzialności karnej nieletnich w świetle obowiązujących przepisów prawa. Podczas zajęć poruszany był również temat przestępczości pseudokibiców w mieście. Podczas spotkania uczestnikom odtworzono film profilaktyczny pt. "Stracony czas".


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.