Świętochłowiccy kryminalni zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie marihuanę i haszysz. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyków oraz broń palną. Zabezpieczone narkotyki oraz pistolet przekazano do szczegółowych badań. Zatrzymanemu grozi teraz 8 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

26-latek od dłuższego czasu był w zainteresowaniu kryminalnych ze Świętochłowic. Nie bez powodu-w trakcie zatrzymania przez policjantów mężczyzna miał przy sobie kilkadziesiąt porcji marihuany oraz haszyszu, zawiniętych w kawałki aluminiowej folii oraz kastet, którego posiadanie bez zezwolenia jest zabronione. Podczas przeszukania mieszkania 26-latka mundurowi znaleźli kolejne porcje narkotyków oraz broń palną. Zabezpieczone substancje oraz pistolet przekazano do szczegółowych badań. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Chorzowie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.