Policjanci ruchu drogowego przeprowadzili dziś kolejne działania. Jest to akcja o zasięgu ogólnowojewódzkim, pod kryptonimem “TRZEŹWOŚĆ”. Jej celem jest eliminacja z ruchu nietrzeźwych kierujących i poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Za nami poniedziałkowy "Trzeźwy poranek". Śląscy policjanci realizowali kolejną akcję skierowaną przeciwko nietrzeźwym użytkownikom dróg. Do akcji włączyli się również policjanci świętochłowickiej drogówki. Patrole prowadzały kontrole stanu trzeźwości, jednocześnie w kilku miejscach naszego miasta. Działania te mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.