Mundurowi z Komendy Miejskiej w Świętochłowicach zatrzymali złodziei kabli technicznych. Namierzył ich, w czasie wolnym od służby, jeden z policjantów. Teraz grozi im nawet 10 lat więzienia.

Policjant ze świętochłowickiej komendy w czasie wolnym od służby zauważył dwóch mężczyzn usiłujących ukraść kable technicznych. W tym celu dwóch mężczyzn podważało studzienki kanalizacyjne, by dostać się do „łupu”. Po chwili na miejsce przybyły dwa patrole wsparcia. Na widok radiowozów złodzieje zaczęli uciekać, a policjanci ruszyli w pościg. Jeden z mężczyzn - 23-latek, chcąc oszukać mundurowych, schował się pod samochodem zaparkowanym przy ulicy. Bezskutecznie. Drugiemu - 19-letniemu mieszkańcowi Katowic policjanci także udaremnili ucieczkę. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im teraz nawet 10 lat więzienia.

  • Na zdjęciu widać poważoną pokrywę studzienki kanalizacyjnej.
  • Na zdjęciu widoczna studzienka kanalizacyjna bez pokrywy.
  • Na zdjęciu widoczna tyczka, którą złodzieje podważali studzienki.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.