27 marca odbędzie się debata społeczna pod nazwą "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Organizatorem debaty jest Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach. Jej głównym celem, jest zaprezentowanie aplikacji służącym mieszkańcom jak Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, Moja Komenda a także przedstawienie założeń programu "Dzielnicowy bliżej Nas".

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na debatę społeczną zatytułowaną: "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie odbędzie się w środę 27 marca w godzinach 17.00 - 19.00 w Centrum Kultury Śląskiej "Grota" przy ulicy Chorzowskiej 73 w Świętochłowicach.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.