Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świętochłowice

Ferie tuż przed nami dlatego policjanci kontynuują cykl spotkań dotyczących bezpieczeństwa podczas przerwy zimowej. W szkole podstawowej nr 19 mundurowi ze świętochłowickiej drogówki przeprowadzili kolejne spotkanie mające na celu uczulić młodzież na niebezpieczeństwa związane tym razem głównie z ruchem drogowym.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Policji w Świętochłowicach przeprowadzili spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 19, by opowiedzieć o zagrożeniach w ruchu drogowym i jak ich uniknąć. Przypomniano jak ważne jest noszenie odblasków oraz dlaczego popularna „zebra” nie zwalnia nas z odpowiedzialności i konieczności zachowania ostrożności. To ważne by dzieci i młodzież, którzy lada moment będą odpoczywać po miesiącach ciężkiej nauki, zdawały sobie sprawę z tego, że zabawa jest dobra wtedy kiedy jest bezpieczna.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.